0214 Mannen Zaterdag reserve
Datum | Thuis | Tijd | Uit | |||
---|---|---|---|---|---|---|
23 maart 2024 | CDW 2 | 14:30 | Focus '07 2 | |||
30 maart 2024 | Valleivogels 3 | 14:30 | CDW 2 | |||
6 april 2024 | Woudenberg 4 | 15:00 | CDW 2 | |||
13 april 2024 | CDW 2 | 12:30 | Saestum 3 | |||
20 april 2024 | 't Goy 2 | 11:30 | CDW 2 | |||
11 mei 2024 | DESTO 3 | 15:40 | CDW 2 | |||
25 mei 2024 | CDW 2 | 14:30 | Vriendenschaar 2 |
Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde
Geen programma bekend
Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde
Geen programma bekend
Mannen beker reserve zaterdag poulefase
Geen programma bekend
0214 Mannen Zaterdag reserve
Datum | Thuis | Uitslag | Uit | |||
---|---|---|---|---|---|---|
16 maart 2024 | Hercules 3 | 1 - 3 | CDW 2 | |||
9 maart 2024 | CDW 2 | 1 - 0 | Bunnik '73 2 | |||
2 maart 2024 | Roda '46 2 | 2 - 0 | CDW 2 | |||
24 februari 2024 | Saestum 3 | 3 - 3 | CDW 2 | |||
13 januari 2024 | CDW 2 | 8 - 0 | DESTO 3 | |||
16 december 2023 | Vriendenschaar 2 | 0 - 8 | CDW 2 | |||
25 november 2023 | CDW 2 | 1 - 1 | 't Goy 2 | |||
11 november 2023 | CDW 2 | 3 - 1 | Woudenberg 4 | |||
4 november 2023 | Focus '07 2 | 1 - 1 | CDW 2 | |||
28 oktober 2023 | CDW 2 | 5 - 2 | Hercules 3 | |||
14 oktober 2023 | Bunnik '73 2 | 0 - 1 | CDW 2 | |||
7 oktober 2023 | CDW 2 | 2 - 1 | Roda '46 2 | |||
30 september 2023 | HDS 2 | 2 - 7 | CDW 2 | |||
23 september 2023 | CDW 2 | 3 - 2 | Valleivogels 3 |
Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde
Datum | Thuis | Uitslag | Uit | |||
---|---|---|---|---|---|---|
29 november 2023 | CDW 2 | 0 - 0 (5 - 6) | Spakenburg 3 |
Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde
Datum | Thuis | Uitslag | Uit | |||
---|---|---|---|---|---|---|
25 oktober 2023 | DOVO 3 | 1 - 5 | CDW 2 |
Mannen beker reserve zaterdag poulefase
Datum | Thuis | Uitslag | Uit | |||
---|---|---|---|---|---|---|
16 september 2023 | CDW 2 | 3 - 2 | Patria 2 | |||
9 september 2023 | CDW 2 | 6 - 1 | GVVV 2 | |||
2 september 2023 | Amsvorde 2 | 1 - 2 | CDW 2 |
0214 Mannen Zaterdag reserve
# | Team | G | W | GL | V | P | + | - | DS | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Saestum 3 | 14 | 10 | 3 | 1 | 33 | 47 | 18 | 29 | |
2 | Focus '07 2 | 15 | 10 | 2 | 3 | 32 | 54 | 23 | 31 | |
3 | CDW 2 | 13 | 9 | 3 | 1 | 30 | 39 | 14 | 25 | |
4 | Valleivogels 3 | 12 | 9 | 1 | 2 | 28 | 33 | 17 | 16 | |
5 | Roda '46 2 | 14 | 7 | 3 | 4 | 24 | 41 | 18 | 23 | |
6 | Hercules 3 | 12 | 4 | 2 | 6 | 14 | 27 | 27 | 0 | |
7 | Bunnik '73 2 | 14 | 3 | 5 | 6 | 14 | 18 | 24 | -6 | |
8 | 't Goy 2 | 13 | 3 | 4 | 6 | 13 | 20 | 38 | -18 | |
9 | Vriendenschaar 2 | 14 | 3 | 2 | 9 | 11 | 21 | 43 | -22 | |
10 | Woudenberg 4 | 14 | 3 | 0 | 11 | 9 | 24 | 49 | -25 | |
11 | DESTO 3 | 13 | 0 | 1 | 12 | 1 | 11 | 64 | -53 |
Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde
# | Team | G | W | GL | V | P | + | - | DS | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Spakenburg 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
2 | CDW 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde
# | Team | G | W | GL | V | P | + | - | DS | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CDW 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 1 | 4 | |
2 | DOVO 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | -4 |
Mannen beker reserve zaterdag poulefase
# | Team | G | W | GL | V | P | + | - | DS | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CDW 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 11 | 4 | 7 | |
2 | GVVV 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 7 | 9 | -2 | |
3 | Amsvorde 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | 7 | 0 | |
4 | Patria 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 8 | 13 | -5 |
Spelers
Afgeschermd |
Afgeschermd |
Afgeschermd |
Robbin van den Berg |
Erik van Eckeveld |
Kai van Hofwegen |
Sem Hoogduin |
Tim Hoogduin |
Thom Huisman |
Stefan Nesselaar |
Lennard Nienhaus |
Dani Rivera Campos |
Mike van der Ven |
Michiel Wiersma |
Craig Wilson |
Thom Wouters |
Roan van Zalingen |
Staf
Afgeschermd (Teammanager) |
Thom Huisman (Teammanager) |