Team leden

Naam
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Floris van Dijk
Sem Hoogduin
Tim Hoogduin
Raymond Kolleman
Daan van Lunssen
Stan van Lunssen
Jeffrey Meijnhardt
Stefan Nesselaar
Tom Pijpers
Pim Plantinga
Dani Rivera Campos
Rick de Rooij
Michiel Wiersma

Trainers/begeleiders

Naam
Afgeschermd Ass.-trainer/coach
Afgeschermd Standaard functie
Adriaan van Barneveld Trainer/coach
Diek de Rooij Assistent-scheidsrechter(club)

Programma

Datum Tijd Wedstrijd
11 mei 12:30 CDW 2 - Delta Sports '95 FC 2 competitie
18 mei 11:00 Eemdijk 2 - CDW 2 competitie
25 mei 12:30 CDW 2 - Merino's de 2 competitie

Uitslagen

Datum Tijd Wedstrijd Uitslag
20 apr. 11:00 DHSC 2 - CDW 2 1 - 2 regulier
13 apr. 14:00 CDW 2 - Odysseus '91 2 2 - 3 regulier
6 apr. 12:30 Woudenberg 2 - CDW 2 1 - 1 regulier
23 mrt. 14:30 CDW 2 - Valleivogels 2 3 - 1 regulier
16 mrt. 11:45 IJFC 2 - CDW 2 1 - 1 regulier
9 mrt. 12:00 CDW 2 - Bilt De FC 2 0 - 1 regulier
23 feb. 12:00 CDW 2 - Elinkwijk 2 2 - 2 regulier
16 feb. 11:30 Geinoord Nieuwegein 2 - CDW 2 1 - 1 regulier
9 feb. 14:30 CDW 2 - Loosdrecht 2 1 - 1 regulier
2 feb. 11:30 JSV Nieuwegein 2 - CDW 2 1 - 1 regulier
PL Team GS GW GL VL PT DV DT DS
1 Bilt De FC 2 23 19 2 2 59 63 16 47
2 Merino's de 2 23 16 5 2 53 54 20 34
3 Loosdrecht 2 23 11 4 8 37 57 50 7
4 Delta Sports '95 FC 2 23 9 7 7 34 52 44 8
5 CDW 2 23 7 11 5 32 39 35 4
6 Odysseus '91 2 23 9 5 9 32 44 42 2
7 Eemdijk 2 23 8 5 10 29 52 62 -10
8 Elinkwijk 2 23 7 5 11 26 48 50 -2
9 Woudenberg 2 23 7 5 11 26 37 44 -7
10 DHSC 2 23 8 5 10 26 42 52 -10
11 Valleivogels 2 23 8 1 14 25 33 47 -14
12 IJFC 2 23 5 8 10 23 27 41 -14
13 JSV Nieuwegein 2 23 6 6 11 21 40 54 -14
14 Geinoord Nieuwegein 2 23 4 5 14 17 34 65 -31
PL Team GS GW GL VL PT DV DT DS
1 Stormvogels ijvv 2 1 1 0 0 3 8 2 6
2 Argon 6 1 1 0 0 3 5 1 4
3 FC Zaandam 2 1 1 0 0 3 4 0 4
4 AFC 6 1 1 0 0 3 5 2 3
5 Bilt De FC 2 1 1 0 0 3 5 2 3
6 Meern De 2 1 1 0 0 3 5 2 3
7 DVVA csv. 2 1 1 0 0 3 4 1 3
8 IJsselmeervogels 2 1 1 0 0 3 4 1 3
9 Spakenburg 2 1 1 0 0 3 4 1 3
10 CSW 3 1 1 0 0 3 4 2 2
11 Huizen 2 1 1 0 0 3 4 2 2
12 Swift 2 1 1 0 0 3 3 1 2
13 DVVA csv. 3 1 1 0 0 3 2 0 2
14 Odysseus '91 2 1 1 0 0 3 2 0 2
15 OSM '75 2 1 1 0 0 3 2 0 2
16 Renswoude 2 1 1 0 0 3 2 0 2
17 Laren 99 sv 2 1 1 0 0 3 9 8 1
18 WV-HEDW 4 1 1 0 0 3 6 5 1
19 Castricum FC 2 1 1 0 0 3 3 2 1
20 CDW 2 1 1 0 0 3 3 2 1
21 Waterwijk asc 2 1 1 0 0 3 3 2 1
22 Amstelveen/Heemraad 2 1 1 0 0 3 2 1 1
23 Woudenberg 2 1 1 0 0 3 2 1 1
24 AMVJ 2 1 1 0 0 3 1 0 1
25 DOVO 2 1 1 0 0 3 1 0 1
26 GVVV 2 1 1 0 0 3 1 0 1
27 ODIN 59 4 1 1 0 0 3 1 0 1
28 Swift 3 1 1 0 0 3 1 0 1
29 Ajax AFC 2 1 1 0 0 3 4 4 0
30 Vriendenschaar 2 1 1 0 0 3 3 3 0
31 Jonathan 2 1 1 0 0 3 1 1 0
32 Geinoord Nieuwegein 2 0 0 0 0 0 0 0 0
33 WV-HEDW 3 1 0 0 1 0 4 4 0
34 IJFC 3 1 0 0 1 0 3 3 0
35 Maarssen 2 1 0 0 1 0 1 1 0
36 CSW 2 1 0 0 1 0 8 9 -1
37 AFC 2 1 0 0 1 0 5 6 -1
38 Buitenveldert sc. 2 1 0 0 1 0 2 3 -1
39 Bunnik '73 2 1 0 0 1 0 2 3 -1
40 HCSC 2 1 0 0 1 0 2 3 -1
41 AFC 4 1 0 0 1 0 1 2 -1
42 DHSC 3 1 0 0 1 0 1 2 -1
43 Almere FC 2 1 0 0 1 0 0 1 -1
44 VRC 2 1 0 0 1 0 0 1 -1
45 VVA Achterberg 2 1 0 0 1 0 0 1 -1
46 WV-HEDW 9 1 0 0 1 0 0 1 -1
47 ZOB 3 1 0 0 1 0 0 1 -1
48 Argon 5 1 0 0 1 0 2 4 -2
49 Wasmeer 2 1 0 0 1 0 2 4 -2
50 Ajax AFC 3 1 0 0 1 0 1 3 -2
51 Benschop 2 1 0 0 1 0 0 2 -2
52 Meer De sv. 2 1 0 0 1 0 0 2 -2
53 Odysseus '91 3 1 0 0 1 0 0 2 -2
54 Roda '46 2 1 0 0 1 0 0 2 -2
55 Elinkwijk 2 1 0 0 1 0 2 5 -3
56 Valleivogels 3 1 0 0 1 0 2 5 -3
57 WV-HEDW 5 1 0 0 1 0 2 5 -3
58 Ankaraspor FC 2 1 0 0 1 0 1 4 -3
59 Eemdijk 2 1 0 0 1 0 1 4 -3
60 Victoria 2 1 0 0 1 0 1 4 -3
61 Altius 2 1 0 0 1 0 1 5 -4
62 ZOB 2 1 0 0 1 0 0 4 -4
63 Overbos sv. 2 1 0 0 1 0 2 8 -6
PL Team GS GW GL VL PT DV DT DS
1 CDW 2 3 2 0 1 6 10 5 5
2 GVVV 2 3 2 0 1 6 7 3 4
3 CJVV 3 3 2 0 1 6 6 7 -1
4 SVL 2 3 0 0 3 0 2 10 -8
PL Team GS GW GL VL PT DV DT DS
1 Fortuna Wormerveer sv 2 1 1 0 0 3 6 0 6
2 Bilt De FC 2 1 1 0 0 3 7 2 5
3 Ajax AFC 2 1 1 0 0 3 5 0 5
4 Stormvogels ijvv 2 1 1 0 0 3 5 1 4
5 AMVJ 2 1 1 0 0 3 4 0 4
6 Hooglanderveen 2 1 1 0 0 3 4 0 4
7 IJsselmeervogels 2 1 1 0 0 3 5 2 3
8 ZAP 2 1 1 0 0 3 4 1 3
9 DEM (RKVV) 2 1 1 0 0 3 3 0 3
10 Spakenburg 2 1 1 0 0 3 3 0 3
11 Vitesse 22 3 1 1 0 0 3 3 0 3
12 FC Uitgeest 2 1 1 0 0 3 4 2 2
13 ADO '20 2 1 1 0 0 3 3 1 2
14 Hoogland 2 1 1 0 0 3 2 0 2
15 OSM '75 2 1 1 0 0 3 3 2 1
16 Zaanlandia 2 1 1 0 0 3 3 2 1
17 Meern De 2 1 1 0 0 3 2 1 1
18 Swift 2 1 1 0 0 3 2 1 1
19 Velsen Rkvv 2 1 1 0 0 3 2 1 1
20 Kampong 2 1 1 0 0 3 1 0 1
21 Swift 3 1 1 0 0 3 1 0 1
22 WSV 1930 2 1 1 0 0 3 1 0 1
23 Hoofddorp s.v. 3 1 1 0 0 3 4 4 0
24 Buitenveldert sc. 3 1 1 0 0 3 4 4 0
25 FC Zaandam 2 1 1 0 0 3 2 2 0
26 Jonathan 2 1 1 0 0 3 2 2 0
27 Renswoude 2 1 1 0 0 3 1 1 0
28 Odysseus '91 2 1 1 0 0 3 1 1 0
29 SDO 2 1 1 0 0 3 1 1 0
30 KFC 2 1 1 0 0 3 1 1 0
31 Hillegom sv 2 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Zeeburgia avv 2 0 0 0 0 0 0 0 0
33 AFC 6 1 0 0 1 0 4 4 0
34 Sterrenwijk 2 1 0 0 1 0 4 4 0
35 Waterwijk asc 2 1 0 0 1 0 2 2 0
36 LSVV 2 1 0 0 1 0 2 2 0
37 Bloemendaal 2 1 0 0 1 0 1 1 0
38 DOVO 2 1 0 0 1 0 1 1 0
39 DVVA csv. 2 1 0 0 1 0 1 1 0
40 AFC 2 1 0 0 1 0 1 1 0
41 Geel Wit '20 sv. 2 1 0 0 1 0 2 3 -1
42 Huizen 2 1 0 0 1 0 2 3 -1
43 CSW 3 1 0 0 1 0 1 2 -1
44 Hollandia T 2 1 0 0 1 0 1 2 -1
45 ODIN 59 4 1 0 0 1 0 1 2 -1
46 CDW 2 1 0 0 1 0 0 1 -1
47 Laren 99 sv 2 1 0 0 1 0 0 1 -1
48 Rijp (de) 2 1 0 0 1 0 0 1 -1
49 Woudenberg 2 1 0 0 1 0 2 4 -2
50 Castricum FC 2 1 0 0 1 0 1 3 -2
51 WV-HEDW 4 1 0 0 1 0 0 2 -2
52 Hercules 2 1 0 0 1 0 2 5 -3
53 VSV 2 1 0 0 1 0 1 4 -3
54 Argon 6 1 0 0 1 0 0 3 -3
55 DVVA csv. 3 1 0 0 1 0 0 3 -3
56 Pancratius Rksv 2 1 0 0 1 0 0 3 -3
57 Vriendenschaar 2 1 0 0 1 0 1 5 -4
58 Amstelveen/Heemraad 2 1 0 0 1 0 0 4 -4
59 Swift 3 1 0 0 1 0 0 4 -4
60 RODA '23 Rksv 2 1 0 0 1 0 2 7 -5
61 SCH '44 2 1 0 0 1 0 0 5 -5
62 Spaarnwoude sv. 2 1 0 0 1 0 0 6 -6