Onder 15 (3e fase A-cat)
Datum | Thuis | Tijd | Uit | |||
---|---|---|---|---|---|---|
6 april 2024 | VRC JO15-1 | 11:30 | CDW JO15-1JM | |||
13 april 2024 | CDW JO15-1JM | 12:10 | DEV Doorn JO15-1 | |||
20 april 2024 | Kampong JO15-2 | 12:00 | CDW JO15-1JM | |||
11 mei 2024 | CJVV JO15-1 | 11:45 | CDW JO15-1JM |
Onder 15 (2e fase A-cat)
Geen programma bekend
Onder 15 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase A-Cat)
Geen programma bekend
Onder 15 (3e fase A-cat)
Datum | Thuis | Uitslag | Uit | |||
---|---|---|---|---|---|---|
16 maart 2024 | Soest SO JO15-1 | 3 - 0 | CDW JO15-1JM | |||
9 maart 2024 | CDW JO15-1JM | 4 - 0 | Roda '46 JO15-2 | |||
2 maart 2024 | Breukelen FC JO15-1 | 2 - 5 | CDW JO15-1JM | |||
10 februari 2024 | CDW JO15-1JM | 2 - 1 | Spakenburg JO15-1 | |||
3 februari 2024 | DOSC JO15-1 | 1 - 7 | CDW JO15-1JM | |||
27 januari 2024 | CDW JO15-1JM | 3 - 1 | DESTO JO15-2 |
Onder 15 (2e fase A-cat)
Datum | Thuis | Uitslag | Uit | |||
---|---|---|---|---|---|---|
9 december 2023 | Soest SO JO15-1 | 2 - 2 | CDW JO15-1JM | |||
2 december 2023 | CDW JO15-1JM | 9 - 1 | CJVV JO15-1 | |||
25 november 2023 | CDW JO15-1JM | 2 - 4 | Hooglanderveen JO15-1 | |||
18 november 2023 | DEV Doorn JO15-1 | 2 - 2 | CDW JO15-1JM | |||
11 november 2023 | CDW JO15-1JM | 3 - 2 | Roda '46 JO15-2 | |||
4 november 2023 | VRC JO15-1 | 3 - 2 | CDW JO15-1JM | |||
28 oktober 2023 | CDW JO15-1JM | 5 - 1 | Candia '66 JO15-1 |
Onder 15 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase A-Cat)
Datum | Thuis | Uitslag | Uit | |||
---|---|---|---|---|---|---|
7 oktober 2023 | DEV Doorn JO15-1 | 3 - 1 | CDW JO15-1JM | |||
30 september 2023 | CDW JO15-1JM | 5 - 1 | Hooglanderveen JO15-2 | |||
23 september 2023 | VRC JO15-1 | 1 - 1 | CDW JO15-1JM | |||
16 september 2023 | Roda '46 JO15-2 | 1 - 3 | CDW JO15-1JM | |||
9 september 2023 | CDW JO15-1JM | 5 - 0 | Candia '66 JO15-1 |
Onder 15 (3e fase A-cat)
# | Team | G | W | GL | V | P | + | - | DS | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CDW JO15-1JM | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 21 | 8 | 13 | |
2 | Spakenburg JO15-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 16 | 8 | 8 | |
3 | DEV Doorn JO15-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 22 | 11 | 11 | |
4 | Kampong JO15-2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 14 | 6 | 8 | |
5 | VRC JO15-1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 11 | 7 | 4 | |
6 | Soest SO JO15-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 9 | 14 | -5 | |
7 | Roda '46 JO15-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 7 | 12 | -5 | |
8 | CJVV JO15-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 7 | 12 | -5 | |
9 | Breukelen FC JO15-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 8 | 12 | -4 | |
10 | DOSC JO15-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 10 | 27 | -17 | |
11 | DESTO JO15-2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 10 | -8 |
Onder 15 (2e fase A-cat)
# | Team | G | W | GL | V | P | + | - | DS | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hooglanderveen JO15-1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 | 32 | 6 | 26 | |
2 | VRC JO15-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 21 | 15 | 6 | |
3 | Soest SO JO15-1 | 7 | 3 | 3 | 1 | 12 | 14 | 12 | 2 | |
4 | CDW JO15-1JM | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 25 | 15 | 10 | |
5 | DEV Doorn JO15-1 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 16 | 10 | 6 | |
6 | Roda '46 JO15-2 | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | 14 | 18 | -4 | |
7 | CJVV JO15-1 | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | 5 | 28 | -23 | |
8 | Candia '66 JO15-1 | 7 | 0 | 1 | 6 | 1 | 6 | 29 | -23 |
Onder 15 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase A-Cat)
# | Team | G | W | GL | V | P | + | - | DS | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VRC JO15-1 | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 17 | 7 | 10 | |
2 | CDW JO15-1JM | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 15 | 6 | 9 | |
3 | Roda '46 JO15-2 | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 14 | 7 | 7 | |
4 | DEV Doorn JO15-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 12 | 9 | 3 | |
5 | Candia '66 JO15-1 | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 9 | 15 | -6 | |
6 | Hooglanderveen JO15-2 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 6 | 29 | -23 |
Spelers
Afgeschermd |
Afgeschermd |
Afgeschermd |
Afgeschermd |
Afgeschermd |
Marijn Arntz |
Ouassim Boulidam |
Julius van Deudekom |
Wessel Drijver |
Roan de Kruiff |
Tim Pastoors |
Dustin Sondervan |
Steyn van Vliet |
Staf
Rob Pastoors (Teammanager) |
Remco Schothorst (Trainer/coach) |