Onder 15 (3e fase)
Datum | Thuis | Tijd | Uit | |||
---|---|---|---|---|---|---|
23 maart 2024 | Amsvorde JO15-1 | 11:00 | CDW JO15-2JM | |||
6 april 2024 | CDW JO15-2JM | 10:30 | Sporting '70 JO15-1 | |||
13 april 2024 | SVL JO15-1 | 12:00 | CDW JO15-2JM | |||
20 april 2024 | AFC Quick 1890 JO15-2 | 12:00 | CDW JO15-2JM | |||
11 mei 2024 | Hooglanderveen JO15-2 | 08:30 | CDW JO15-2JM | |||
25 mei 2024 | CDW JO15-2JM | 10:15 | Candia '66 JO15-1 |
Onder 15 (2e fase)
Geen programma bekend
Onder 15 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)
Geen programma bekend
Onder 15 (3e fase)
Datum | Thuis | Uitslag | Uit | |||
---|---|---|---|---|---|---|
16 maart 2024 | CDW JO15-2JM | 3 - 0 | DOSC JO15-2 | |||
9 maart 2024 | Jonathan JO15-2 | 9 - 3 | CDW JO15-2JM | |||
2 maart 2024 | CDW JO15-2JM | 3 - 1 | FC Driebergen JO15-1 | |||
3 februari 2024 | CDW JO15-2JM | 2 - 1 | Soest SO JO15-2 | |||
27 januari 2024 | Hercules JO15-2 | 6 - 7 | CDW JO15-2JM |
Onder 15 (2e fase)
Datum | Thuis | Uitslag | Uit | |||
---|---|---|---|---|---|---|
9 december 2023 | Aurora JO15-1 | 0 - 9 | CDW JO15-2JM | |||
2 december 2023 | CDW JO15-2JM | 8 - 3 | 't Goy JO15-1 | |||
25 november 2023 | S.V. Houten JO15-3 | 0 - 12 | CDW JO15-2JM | |||
18 november 2023 | CDW JO15-2JM | 1 - 1 | Delta Sports '95 FC JO15-2 | |||
11 november 2023 | Jonathan JO15-3 | 1 - 6 | CDW JO15-2JM | |||
4 november 2023 | Kampong JO15-3 | 4 - 5 | CDW JO15-2JM | |||
28 oktober 2023 | CDW JO15-2JM | 4 - 2 | DEV Doorn JO15-2 |
Onder 15 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)
Datum | Thuis | Uitslag | Uit | |||
---|---|---|---|---|---|---|
7 oktober 2023 | CDW JO15-2JM | 1 - 0 | DOVO JO15-2 | |||
30 september 2023 | CDW JO15-2JM | 5 - 4 | Merino's de JO15-1 | |||
23 september 2023 | DVSA JO15-1 | 4 - 4 | CDW JO15-2JM | |||
16 september 2023 | CDW JO15-2JM | 5 - 2 | DEV Doorn JO15-2 | |||
9 september 2023 | VRC JO15-2 | 5 - 2 | CDW JO15-2JM |
Onder 15 (3e fase)
# | Team | G | W | GL | V | P | + | - | DS | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Candia '66 JO15-1 | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 | 34 | 9 | 25 | |
2 | Jonathan JO15-2 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 24 | 13 | 11 | |
3 | CDW JO15-2JM | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 18 | 17 | 1 | |
4 | FC Driebergen JO15-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 13 | 11 | 2 | |
5 | Amsvorde JO15-1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 15 | 19 | -4 | |
6 | AFC Quick 1890 JO15-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 6 | 8 | -2 | |
7 | Hercules JO15-2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 19 | 20 | -1 | |
8 | DOSC JO15-2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 11 | 16 | -5 | |
9 | Hooglanderveen JO15-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 17 | 9 | 8 | |
10 | Sporting '70 JO15-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 6 | 10 | -4 | |
11 | SVL JO15-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 13 | 23 | -10 | |
12 | Soest SO JO15-2 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 7 | 28 | -21 |
Onder 15 (2e fase)
# | Team | G | W | GL | V | P | + | - | DS | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CDW JO15-2JM | 7 | 6 | 1 | 0 | 19 | 45 | 11 | 34 | |
2 | DEV Doorn JO15-2 | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 31 | 15 | 16 | |
3 | Delta Sports '95 FC JO15-2 | 6 | 3 | 3 | 0 | 12 | 18 | 11 | 7 | |
4 | 't Goy JO15-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 32 | 25 | 7 | |
5 | Kampong JO15-3 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 21 | 18 | 3 | |
6 | Aurora JO15-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 10 | 25 | -15 | |
7 | S.V. Houten JO15-3 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 11 | 47 | -36 | |
8 | Jonathan JO15-3 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 9 | 25 | -16 |
Onder 15 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)
# | Team | G | W | GL | V | P | + | - | DS | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DOVO JO15-2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 15 | 7 | 8 | |
2 | CDW JO15-2JM | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 17 | 15 | 2 | |
3 | DVSA JO15-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 18 | 18 | 0 | |
4 | DEV Doorn JO15-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 13 | 20 | -7 | |
5 | VRC JO15-2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 13 | 14 | -1 | |
6 | Merino's de JO15-1 | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 13 | 15 | -2 |
Spelers
Thijs Abels |
Afgeschermd |
Afgeschermd |
Afgeschermd |
Afgeschermd |
Afgeschermd |
Senne Beijer |
Florian ten Broeke |
Finn Dekker |
Thom Dekkers |
Sem de Ruiter |
Noah John Schulz |
Bas Vos |
Staf
Afgeschermd (Assistent-trainer/coach) |
Mel van den Brom (Trainer) |
Axel Vos (Teammanager) |