Onder 19 (3e fase)
Datum | Thuis | Tijd | Uit | |||
---|---|---|---|---|---|---|
19 maart 2024 | DEV Doorn JO19-1 | 20:00 | CDW JO19-1 | |||
23 maart 2024 | VOP JO19-1 | 12:45 | CDW JO19-1 | |||
6 april 2024 | Jonathan JO19-1 | 14:00 | CDW JO19-1 | |||
13 april 2024 | CDW JO19-1 | 16:15 | Scherpenzeel JO19-1 | |||
20 april 2024 | Spakenburg JO19-2 | 15:00 | CDW JO19-1 | |||
11 mei 2024 | 't Goy JO19-1 | 11:00 | CDW JO19-1 | |||
25 mei 2024 | CDW JO19-1 | 12:05 | v.v. Veenendaal JO19-1 |
Onder 19 (2e fase)
Geen programma bekend
Onder 19 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)
Geen programma bekend
Onder 19 (3e fase)
Datum | Thuis | Uitslag | Uit | |||
---|---|---|---|---|---|---|
16 maart 2024 | Renswoude JO19-1 | 3 - 1 | CDW JO19-1 | |||
9 maart 2024 | CDW JO19-1 | 2 - 1 | Merino's de JO19-1 | |||
10 februari 2024 | CDW JO19-1 | 4 - 3 | DESTO JO19-2 | |||
27 januari 2024 | CDW JO19-1 | 2 - 3 | SVF JO19-1 |
Onder 19 (2e fase)
Datum | Thuis | Uitslag | Uit | |||
---|---|---|---|---|---|---|
14 december 2023 | CDW JO19-1 | 5 - 2 | 't Goy JO19-1 | |||
9 december 2023 | DEV Doorn JO19-1 | 0 - 1 | CDW JO19-1 | |||
2 december 2023 | CDW JO19-1 | 2 - 1 | Scherpenzeel JO19-1 | |||
18 november 2023 | Renswoude JO19-1 | 5 - 4 | CDW JO19-1 | |||
4 november 2023 | v.v. Veenendaal JO19-1 | 0 - 3 | CDW JO19-1 | |||
28 oktober 2023 | CDW JO19-1 | 0 - 1 | SVF JO19-1 |
Onder 19 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)
Datum | Thuis | Uitslag | Uit | |||
---|---|---|---|---|---|---|
14 oktober 2023 | Focus '07 JO19-2 | 1 - 0 | CDW JO19-1 | |||
30 september 2023 | CDW JO19-1 | 5 - 4 | VSC JO19-1 | |||
23 september 2023 | SVF JO19-1 | 1 - 0 | CDW JO19-1 | |||
9 september 2023 | CDW JO19-1 | 6 - 5 | 't Goy JO19-1 |
Onder 19 (3e fase)
# | Team | G | W | GL | V | P | + | - | DS | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DESTO JO19-2 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 21 | 5 | 16 | |
2 | Renswoude JO19-1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 14 | 13 | 1 | |
3 | DEV Doorn JO19-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 21 | 7 | 14 | |
4 | SVF JO19-1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 11 | 5 | 6 | |
5 | Scherpenzeel JO19-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 19 | 9 | 10 | |
6 | CDW JO19-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 9 | 10 | -1 | |
7 | Merino's de JO19-1 | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 8 | 13 | -5 | |
8 | Jonathan JO19-1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 13 | 16 | -3 | |
9 | VOP JO19-1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 4 | 9 | -5 | |
10 | 't Goy JO19-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 10 | 24 | -14 | |
11 | v.v. Veenendaal JO19-1 | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 6 | 17 | -11 | |
12 | Spakenburg JO19-2 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 3 | 11 | -8 |
Onder 19 (2e fase)
# | Team | G | W | GL | V | P | + | - | DS | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SVF JO19-1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 9 | 3 | 6 | |
2 | CDW JO19-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 15 | 9 | 6 | |
3 | Renswoude JO19-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 19 | 15 | 4 | |
4 | DEV Doorn JO19-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 11 | 6 | 5 | |
5 | Scherpenzeel JO19-1 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 13 | 9 | 4 | |
6 | Merino's de JO19-1 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 13 | 17 | -4 | |
7 | 't Goy JO19-1 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 9 | 13 | -4 | |
8 | v.v. Veenendaal JO19-1 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 4 | 21 | -17 |
Onder 19 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)
# | Team | G | W | GL | V | P | + | - | DS | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Focus '07 JO19-2 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 11 | 3 | 8 | |
2 | CDW JO19-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 11 | 11 | 0 | |
3 | 't Goy JO19-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 10 | 12 | -2 | |
4 | SVF JO19-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 3 | 5 | -2 | |
5 | VSC JO19-1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 9 | -4 |
Spelers
Afgeschermd |
Afgeschermd |
Niels Beenhackker |
Tim van den Berg |
Sam van Bouwhorst |
Marnix van Dijk |
Redmer Eigenhuis |
Zep Fraza |
Julian Holwerda |
Luc Hoogerwerf |
Stef Nikolidakis |
Didier de Rooij |
Thomas de Ruiter |
Koen Vermeulen |
Kyrill de Vos |
Staf
Paul Holwerda (Teammanager) |
Paul Holwerda (Trainer/coach) |