Inzameling voor behandeling Maria

Door Gert-jan van Rooijen op om

Deze week ontvingen we bij CDW bijgaande oproep.

Maria Eigenhuis zou geopereerd gaan worden aan een brughoektumor, maar omdat Maria ook al een jaar last had van haar maag zijn er aanvullende onderzoeken gedaan. Daarbij is helaas maagkanker met uitzaaiingen in het buikvlies geconstateerd  en werd de mededeling gedaan dat er in Nederland geen verdere behandeling mogelijk is.

Maar Maria gaat niet bij de pakken neerzitten en ze heeft een hoopvolle behandeling ontdekt in het buitenland.

Deze behandeling kost een vermogen en wordt helaas niet vergoed door de zorgverzekering. Op social media heeft u wellicht al kennis genomen van de inzamelingsactie die is gestart en voorspoedig verloopt.

Alle hoop is nu gericht op het kunnen ondergaan van deze behandeling.

Maria is de moeder van één van onze leden en bij deze wijzen we al onze leden dan ook graag op de mogelijkheid om te doneren. Samen sterk! We wensen Maria en familie natuurlijk ook sterkte toe namens CDW.
https://www.doneeractie.nl/inzameling-voor-behandeling-maria/-64636