Wie is Wie

Bestuur    
Voorzitter Ronald Elders voorzitter@cdw.nl
Secretaris Paul Holwerda secretaris@cdw.nl
Penningmeester Kevin de Heus penningmeester@cdw.nl

 

Technische commissie    
Coördinator Senioren Maurice Pot tc@cdw.nl
Hoofd Jeugd Opleiding Jan Kees van der Woerdt tc@cdw.nl

 

Wedstrijd / facilitaire zaken    
Wedstrijd / facilitaire zaken Paul Holwerda wedstrijdzaken@cdw.nl
  Maarten van Deudekom wedstrijdzaken@cdw.nl

 

Toernooi commissie    
Coördinator Toernooien Ton van Amerongen toernooien@cdw.nl
Commissie Marco Jansen toernooien@cdw.nl
  Wesley van Woudenberg toernooien@cdw.nl

 

Sponsor commissie    
Voorzitter Rob Lucassen sponsorteam@cdw.nl
Commercie / Relatiebeheerder John Klarenbeek sponsorteam@cdw.nl
  Tony Schröder sponsorteam@cdw.nl

 

Vrienden van CDW    
Vrienden van CDW Wim van de Bildt vriendenvan@cdw.nl

 

Ledenadministratie    
Ledenadministratie André Polman ledenadministratie@cdw.nl

 

Clubhuis commissie    
Voorzitter Paul Holwerda clubco-voorzitter@cdw.nl
Vrijwilligersplanning Robert van der Giessen vrijwilligers@cdw.nl
Kantine coördinator Gerben Bloeme kantine@cdw.nl
Kantine inkoop Arnold de Coo clubco-horeca@cdw.nl
Facilitair Hans Spee  

 

Communicatie    
Algemene informatie Ronald Elders / Paul Holwerda info@cdw.nl
Webmaster Sander van Loon webmaster@cdw.nl
Social Media Gert-Jan Van Rooijen info@demalle.nl
Fotograaf Macel Hoogduin fotograaf@cdw.nl