Wie is Wie

Bestuur
VoorzitterRene Gompelvoorzitter@cdw.nl
Secretarissecretaris@cdw.nl
PenningmeesterKevin de Heuspenningmeester@cdw.nl
Kantineclubco-voorzitter@cdw.nl
LedenadministratieAndre Polmanledenadministratie@cdw.nl
CommercieRonald Elderssponsorteam@cdw.nl
AlgemeenPaul Holwerdacdwschema@cdw.nl
Hoofd Technische commissie
Coordinatie Senioren incl. JO19Rene Gompeltc@cdw.nl
Voetbaltechnische zaken/Coördinatie Jeugd t/m JO17Maurice Pottc@cdw.nl
Technische commissie
Coördinator Dames / Coördinator Meiden (MO) tc-dames-meiden@cdw.nl
Coördinator Heren Frank Brouwertc-senioren@cdw.nl  
Coördinator JO19 Frank Brouwertc-junioren@cdw.nl
Coördinator JO13 – JO17Jeroen Koldenhoftc-junioren@cdw.nl
Coördinator JO11 – JO12Boyd Fraiquintc-pupillen@cdw.nl
Coördinator JO9 – JO10Harry Mauritztc-pupillen@cdw.nl
Coördinator Mini’s – JO8Mark van Winsentc-pupillen@cdw.nl
KeepersSander Patertc-keepers@cdw.nl
StagiairesHarry Mauritztc-pupillen@cdw.nl
Wedstrijdzaken / Facilitaire zakenTheo van Beek / Paul Holwerdatc-wedstrijdzaken@cdw.nl
Coördinator ToernooienMarco Jansencdwtoernooien@cdw.nl 
Verzorgers
Verzorgers Tom Weustinktc-verzorgers@cdw.nl
Wedstrijd commissie
Wedstrijdsecretaris Senioren ZaterdagTheo van Beek / Paul Holwerdawedstrijdsenioren-zaterdag@cdw.nl
Wedstrijdsecretaris JO-JeugdTheo van Beek / Paul Holwerdawedstrijd-jo-jeugd@cdw.nl
Wedstrijdsecretaris MO-JeugdTheo van Beek / Paul Holwerda wedstrijd-mo-jeugd@cdw.nl
Wedstrijdsecretaris Mini’sTheo van Beek / Paul Holwerdawedstrijd-mini@cdw.nl
MaterialenTheo van Beek / Paul Holwerdamateriaal@cdw.nl
VeldplanningTheo van Beek / Paul Holwerdaveldplanning@cdw.nl
Wedstrijdsecretaris Senioren Zondagwedstrijdsenioren-zondag@cdw.nl
KledingRonald Elderskleding@cdw.nl
Toernooi commissie
Coördinator ToernooienMarco Jansen
cdwtoernooien@cdw.nl 
Sponsor commissie
VoorzitterRonald Elderssponsorteam@cdw.nl
Commercie/ RelatiebeheerderJohn Klarenbeeksponsorteam@cdw.nl
PenningmeesterKevin de Heussponsorteam@cdw.nl
Vrienden van CDW
Vrienden van CDWWim vd Bildtvriendenvan@cdw.nl
Ledenadministratie
LedenadministratieAndré Polmanledenadministratie@cdw.nl
Financiële administratie
PenningmeesterKevin de Heuspenningmeester@cdw.nl
Financiële administratieAndre Polmanledenadministratie@cdw.nl
Clubhuis commissie
Voorzitterclubco-voorzitter@cdw.nl
Kantine coördinator/ Horeca inkoopArnold de Cooclubco-horeca@cdw.nl
Coördinator Vrijwilligersplanning vrijwilligersbijdrage@cdw.nl
FacilitairHans Spee 
Gevonden voorwerpen
Gevonden voorwerpen Remco Kuipergevondenvoorwerpen@cdw.nl
Communicatie
VoorzitterRene Gompelcommunicatie-voorzitter@cdw.nl
RedactieAndre Polmanredactie@cdw.nl
WebmasterSander van Loonwebmaster@cdw.nl
FotograafMacel Hoogduin