Wie is Wie

Bestuur
VoorzitterRene Gompelvoorzitter@cdw.nl
SecretarisGerie de Ligtsecretaris@cdw.nl
PenningmeesterKevin de Heuspenningmeester@cdw.nl
KantineLeo de Witclubco-voorzitter@cdw.nl
LedenadministratieAndre Polmanledenadministratie@cdw.nl
CommercieRonald Elderssponsorteam@cdw.nl
Hoofd Technische commissie
Coordinatie Senioren incl. JO23 & JO19Rene Gompeltc@cdw.nl
Voetbaltechnische zaken/Coördinatie Jeugd t/m JO17Maurice Pottc@cdw.nl
Technische commissie
Coördinator Dames / Coördinator Meiden (MO) Marjolein Houtsmatc-dames-meiden@cdw.nl
Coördinator Heren René Gompeltc-senioren@cdw.nl  
Coördinator JO23 – JO19 René Gompeltc-junioren@cdw.nl
Coördinator Heren Frank Brouwertc-senioren@cdw.nl  
Coördinator JO23 – JO19 Frank Brouwertc-junioren@cdw.nl
Coördinator Heren Paul Wijmantc-senioren@cdw.nl  
Coördinator JO23 – JO19 Paul Wijmantc-junioren@cdw.nl
Coördinator JO14 – JO17Jeroen Koldenhoftc-junioren@cdw.nl
Coördinator JO11 – JO14Paul Holwerdatc-pupillen@cdw.nl
Coördinator JO10Remco Kuipertc-pupillen@cdw.nl
Coördinator Mini’s – JO9Todd de Munniktc-pupillen@cdw.nl
Coördinator JO8Harry Mauritz 
KeepersJan Kees van de Woerdttc-keepers@cdw.nl
StagiairesTodd de Munniktc-pupillen@cdw.nl
Wedstrijdzaken / Facilitaire zakenTheo van Beektc-wedstrijdzaken@cdw.nl
Coördinator ToernooienMarco Jansentoernooi@cdw.nl
Verzorgers
Verzorgers Tom Weustinktc-verzorgers@cdw.nl
Wedstrijd commissie
Wedstrijdsecretaris Senioren ZaterdagTheo van Beekwedstrijdsenioren-zaterdag@cdw.nl
Wedstrijdsecretaris JO-JeugdTheo van Beek wedstrijd-jo-jeugd@cdw.nl
Wedstrijdsecretaris MO-JeugdTheo van Beek wedstrijd-mo-jeugd@cdw.nl
Wedstrijdsecretaris Mini’sTheo van Beek wedstrijd-mini@cdw.nl
MaterialenTheo van Beek materiaal@cdw.nl
VeldplanningTheo van Beek veldplanning@cdw.nl
Wedstrijdsecretaris Senioren ZondagHennie Haverkortwedstrijdsenioren-zondag@cdw.nl
KledingRonald Elderskleding@cdw.nl
Toernooi commissie
Coördinator ToernooienMarco Jansentoernooi@cdw.nl
Sponsor commissie
VoorzitterRonald Elderssponsorteam@cdw.nl
Commercie/ RelatiebeheerderJohn Klarenbeeksponsorteam@cdw.nl
PenningmeesterKevin de Heussponsorteam@cdw.nl
Vrienden van CDW
Vrienden van CDWWim vd Bildtvriendenvan@cdw.nl
Vrienden van CDWHennie Haverkortvriendenvan@cdw.nl
Ledenadministratie
LedenadministratieAndré Polmanledenadministratie@cdw.nl
Financiële administratie
PenningmeesterKevin de Heuspenningmeester@cdw.nl
Financiële administratieAndre Polmanledenadministratie@cdw.nl
Clubhuis commissie
VoorzitterLeo de Witclubco-voorzitter@cdw.nl
Kantine coördinator/ Horeca inkoopArnold de Cooclubco-horeca@cdw.nl
Coördinator Vrijwilligersplanning vrijwilligersbijdrage@cdw.nl
FacilitairHans Spee 
Gevonden voorwerpen
Gevonden voorwerpen Remco Kuipergevondenvoorwerpen@cdw.nl
Communicatie
VoorzitterRene Gompelcommunicatie-voorzitter@cdw.nl
RedactieGerie de Ligtredactie@cdw.nl
RedactieAndre Polmanredactie@cdw.nl
WebmasterSander van Loonwebmaster@cdw.nl
FotograafMacel Hoogduin