Programma

Datum Tijd Wedstrijd
17 apr. 20:00 CDW 45+2 - DEV Doorn 45+1 AFGELAST competitie
17 apr. 20:00 CDW 45+1 - Jonathan 45+2 AFGELAST competitie
17 apr. 20:00 CDW 35+3 - Brederodes 35+1 AFGELAST competitie
17 apr. 20:30 CDW 35+1 - HDS 35+1 AFGELAST competitie
17 apr. 20:30 CDW 35+2 - Focus '07 35+1 AFGELAST competitie
17 apr. 21:00 CDW 45+2 - SVF 45+1 AFGELAST competitie
17 apr. 21:00 CDW 45+1 - Delta Sports '95 FC 45+1 AFGELAST competitie
18 apr. 08:30 CDW JO14-1 - Houten JO14-1 AFGELAST competitie
18 apr. 08:30 CDW JO15-3 - Kampong JO15-4 AFGELAST competitie
18 apr. 08:30 CDW JO11-4G - Delta Sports '95 FC JO11-7 AFGELAST competitie
18 apr. 09:15 CDW JO15-2 - GVVV JO15-2 AFGELAST competitie
18 apr. 10:00 CDW JO12-1G - Vriendenschaar JO12-1 AFGELAST competitie
18 apr. 10:30 CDW JO15-1 - Jonathan JO15-2 AFGELAST competitie
18 apr. 10:30 CDW JO17-1 - Maarssen JO17-1 AFGELAST competitie
18 apr. 10:30 CDW MO19-1 - OSM '75 MO19-1 AFGELAST competitie
18 apr. 11:15 CDW JO17-4 - HDS JO17-1 AFGELAST competitie
18 apr. 11:30 CDW JO12-2G - Bilt De FC JO12-6 AFGELAST competitie
18 apr. 12:30 CDW 4 - Veenendaal 3 AFGELAST competitie
18 apr. 12:30 CDW JO14-2 - DOSC JO14-2 AFGELAST competitie
18 apr. 14:30 CDW JO19-1 - Bilt De FC JO19-1 AFGELAST competitie
18 apr. 14:45 CDW JO17-2 - Eemnes JO17-1 AFGELAST competitie
19 apr. 11:00 CDW 2 - KVVA 3 AFGELAST competitie
Datum Tijd Wedstrijd
17 apr. 19:30 JSV Nieuwegein 35+2 - CDW 35+3 AFGELAST competitie
17 apr. 20:00 FZO 35+2 - CDW 35+1 AFGELAST competitie
17 apr. 20:00 Geinoord Nieuwegein 35+1 - CDW 35+2 AFGELAST competitie
17 apr. 20:30 't Goy 45+1 - CDW 45+2 AFGELAST competitie
17 apr. 20:30 Bunnik '73 45+2 - CDW 45+1 AFGELAST competitie
17 apr. 20:30 Geinoord Nieuwegein 35+2 - CDW 35+3 AFGELAST competitie
17 apr. 21:00 FC Driebergen 35+1 - CDW 35+1 AFGELAST competitie
17 apr. 21:00 Vriendenschaar 35+2 - CDW 35+2 AFGELAST competitie
18 apr. 08:30 Huizen JO11-1 - CDW JO11-1 AFGELAST competitie
18 apr. 08:30 Scherpenzeel JO11-1 - CDW JO11-2 AFGELAST competitie
18 apr. 09:00 Woudenberg JO13-2 - CDW JO13-2G AFGELAST competitie
18 apr. 09:00 Candia '66 JO13-2 - CDW JO13-3G AFGELAST competitie
18 apr. 09:30 Renswoude JO11-2 - CDW JO11-3G AFGELAST competitie
18 apr. 10:00 Woudenberg JO13-3 - CDW JO13-4G AFGELAST competitie
18 apr. 11:00 Valleivogels JO17-1 - CDW JO17-3 AFGELAST competitie
18 apr. 11:15 Unitas JO13-1 - CDW JO13-1G AFGELAST competitie
18 apr. 11:45 Merino's de 2 - CDW 2 AFGELAST competitie
18 apr. 12:00 Achterveld SV JO19-1 - CDW JO19-2 AFGELAST competitie
18 apr. 14:30 Geinoord Nieuwegein 1 - CDW 1 AFGELAST competitie