CDW stopt met de papiercontainers

Door Sander van Loon op om

Beste CDW’ers,

Helaas moeten we jullie berichten dat we per direct niet verder (kunnen) gaan met de papierinzameling middels de papiercontainers.

De afgelopen periode is er een 2e gemeentewerf ontstaan aan afval wat achtergelaten wordt. Ondanks oproepen, opruimacties etc. hebben we in overleg met de gemeente moeten besluiten de containers voorgoed te verwijderen. Dit kan zo niet langer blijven bestaan.

Het is heel triest dat het zo moet, onze club gaat jaarlijks vele duizenden euro’s aan inkomsten missen. We weten allemaal dat we die goed zouden kunnen gebruiken. Dank aan iedereen die afgelopen jaren trouw zijn oude papier naar CDW heeft gebracht. Daar heeft u de club en onze jeugd een heel groot plezier mee gedaan.

Helaas hebben enkelen het voor ons nu onmogelijk gemaakt dit langer voort te zetten.

Bestuur sv CDW


Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

U mag deze HTML tags en attributen gebruiken:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

*