Vacature Secretaris CDW

Door Gert-jan van Rooijen op om

Voetbalvereniging sv CDW is de grootste vereniging in de gemeente Wijk bij Duurstede met een historie die teruggaat tot 1927. Met ongeveer 850 leden vervult zij een belangrijke maatschappelijke functie (vrijetijdsbesteding, verbinding, gezondheid). De thuisbasis van CDW is het sportpark Mariënhoeve aan de Lekdijk Oost in Wijk bij Duurstede. Wij willen een sportieve en veilige omgeving bieden voor voetbal op zowel recreatief als prestatief niveau. Kernwaarden van de vereniging zijn gezonde sportieve ambitie, sportiviteit, solidariteit en niet te vergeten gezelligheid en vermaak.

De komende periode staan bij CDW twee belangrijke en uitdagende projecten op de agenda: de vernieuwing van het hoofdveld (zomer 2022) en de realisatie van een nieuwe kantine (gereed voor seizoen 2023/2024). Projecten die medebepalend zijn voor een mooie voetbaltoekomst in en om Wijk bij Duurstede en die volop inzet van vrijwilligers en bestuur zullen vragen.

Ter versterking van het bestuur is CDW daarom op zoek naar een enthousiaste

 

Secretaris

 

Als secretaris speel je een belangrijke rol in de communicatie van CDW met haar leden en externe partijen. Daarnaast ben je de spil binnen het bestuur die de procedures bewaakt en daarmee een belangrijke bijdrage levert aan een zorgvuldige besluitvorming en het vastleggen hiervan. Zo lever je een waardevolle bijdrage aan het goed functioneren van onze vereniging en daarmee aan het voetbalplezier van onze leden.

 

Taken

 • Lid van het dagelijks bestuur
 • Verantwoordelijk voor het team Communicatie & Public Relations
 • Draagt zorg voor de interne en externe communicatie
 • Organiseert en bereidt de vergaderingen voor van het bestuur, toezichthouders, ledenvergaderingen en de besluitvormingsprocessen van deze organen, inclusief verslaglegging
 • Adviseert over naleving van de statuten en reglementen van de vereniging en de van toepassing zijnde wet- en regelgeving
 • Speelt een belangrijke rol bij de opvolging, uitvoering en evaluatie van de genomen besluiten
 • Fungeert als klankbord, betrekt interne en externe stakeholders of professionals waar nodig bij het realiseren van zaken en weet mensen binnen de vereniging bij elkaar te krijgen

 

Inschatting tijdsbesteding: 8 uur per maand. [1x per maand bestuursvergadering: 3 uur; overige taken ongeveer 5 uur per maand]

 

Profiel

 • Goede communicatieve vaardigheden, mondeling en schriftelijk
 • Bestuurlijke ervaring is een pré
 • Teamplayer
 • Affiniteit met voetbal

 

Interesse/meer informatie

Wil jij je capaciteiten en talenten inzetten om een bijdrage te leveren aan het voetbalplezier van onze leden én aan het realiseren van de mooie ambities van CDW? Neem dan contact op met Ronald Elders (voorzitter CDW), via voorzitter@cdw.nl of 06-22370038.


Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

U mag deze HTML tags en attributen gebruiken:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

*