Onder 14 (3e fase)
Datum | Thuis | Tijd | Uit | |||
---|---|---|---|---|---|---|
6 april 2024 | VRC JO14-2 | 12:15 | CDW JO14-1JM | |||
13 april 2024 | CDW JO14-1JM | 10:15 | Focus '07 JO14-2 | |||
20 april 2024 | PVCV JO14-4 | 17:50 | CDW JO14-1JM | |||
11 mei 2024 | VVA Achterberg JO14-1 | 09:30 | CDW JO14-1JM | |||
25 mei 2024 | CDW JO14-1JM | 10:15 | Candia '66 JO14-2 |
Onder 14 (2e fase)
Geen programma bekend
Onder 14 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)
Geen programma bekend
Onder 14 1e ronde
Geen programma bekend
Onder 14 (3e fase)
Datum | Thuis | Uitslag | Uit | |||
---|---|---|---|---|---|---|
16 maart 2024 | Hooglanderveen JO14-3 | 2 - 6 | CDW JO14-1JM | |||
9 maart 2024 | CDW JO14-1JM | 2 - 3 | Delta Sports '95 FC JO14-2 | |||
2 maart 2024 | Kampong JO14-3 | 0 - 2 | CDW JO14-1JM | |||
10 februari 2024 | CDW JO14-1JM | 4 - 0 | Valleivogels JO14-2 | |||
3 februari 2024 | DOVO JO14-3 | 3 - 6 | CDW JO14-1JM | |||
27 januari 2024 | CDW JO14-1JM | 2 - 3 | Jonathan JO14-3 |
Onder 14 (2e fase)
Datum | Thuis | Uitslag | Uit | |||
---|---|---|---|---|---|---|
16 december 2023 | Valleivogels JO14-2 | 1 - 1 | CDW JO14-1JM | |||
9 december 2023 | CDW JO14-1JM | 0 - 6 | AFC Quick 1890 JO14-2 | |||
25 november 2023 | CDW JO14-1JM | 4 - 3 | Roda '46 JO14-4 | |||
18 november 2023 | Candia '66 JO14-2 | 1 - 4 | CDW JO14-1JM | |||
11 november 2023 | CDW JO14-1JM | 4 - 0 | Hooglanderveen JO14-3 | |||
4 november 2023 | CDW JO14-1JM | 6 - 2 | VRC JO14-2 | |||
28 oktober 2023 | DOVO JO14-3 | 0 - 9 | CDW JO14-1JM |
Onder 14 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)
Datum | Thuis | Uitslag | Uit | |||
---|---|---|---|---|---|---|
7 oktober 2023 | Lopik JO14-1 | 4 - 6 | CDW JO14-1JM | |||
4 oktober 2023 | CDW JO14-1JM | 9 - 3 | VVIJ JO14-2 JM | |||
23 september 2023 | Focus '07 JO14-2 | 4 - 2 | CDW JO14-1JM | |||
16 september 2023 | 't Goy JO14-1 | 3 - 6 | CDW JO14-1JM | |||
9 september 2023 | CDW JO14-1JM | 7 - 2 | Brederodes JO14-1 |
Onder 14 1e ronde
Datum | Thuis | Uitslag | Uit | |||
---|---|---|---|---|---|---|
7 februari 2024 | CDW JO14-1JM | 2 - 3 | FC Driebergen JO14-1 |
Onder 14 (3e fase)
# | Team | G | W | GL | V | P | + | - | DS | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonathan JO14-3 | 5 | 5 | 0 | 0 | 15 | 28 | 3 | 25 | |
2 | Delta Sports '95 FC JO14-2 | 5 | 5 | 0 | 0 | 15 | 23 | 7 | 16 | |
3 | CDW JO14-1JM | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 22 | 11 | 11 | |
4 | DOVO JO14-3 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 22 | 20 | 2 | |
5 | Kampong JO14-3 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 16 | 10 | 6 | |
6 | PVCV JO14-4 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 9 | 12 | -3 | |
7 | Valleivogels JO14-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 12 | 16 | -4 | |
8 | Focus '07 JO14-2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 11 | 10 | 1 | |
9 | VRC JO14-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 10 | 11 | -1 | |
10 | Hooglanderveen JO14-3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 15 | 21 | -6 | |
11 | Candia '66 JO14-2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 10 | 43 | -33 | |
12 | VVA Achterberg JO14-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 9 | 23 | -14 |
Onder 14 (2e fase)
# | Team | G | W | GL | V | P | + | - | DS | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AFC Quick 1890 JO14-2 | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 | 43 | 9 | 34 | |
2 | CDW JO14-1JM | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 28 | 13 | 15 | |
3 | VRC JO14-2 | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 23 | 22 | 1 | |
4 | Valleivogels JO14-2 | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 10 | 12 | -2 | |
5 | Candia '66 JO14-2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 19 | 26 | -7 | |
6 | DOVO JO14-3 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 6 | 23 | -17 | |
7 | Hooglanderveen JO14-3 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 9 | 25 | -16 | |
8 | Roda '46 JO14-4 | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | 18 | 26 | -8 |
Onder 14 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)
# | Team | G | W | GL | V | P | + | - | DS | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CDW JO14-1JM | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 30 | 16 | 14 | |
2 | Lopik JO14-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 26 | 17 | 9 | |
3 | Focus '07 JO14-2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 23 | 12 | 11 | |
4 | VVIJ JO14-2 JM | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 23 | 23 | 0 | |
5 | Brederodes JO14-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 17 | 28 | -11 | |
6 | 't Goy JO14-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 17 | 40 | -23 |
Onder 14 1e ronde
# | Team | G | W | GL | V | P | + | - | DS | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maarssen JO14-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 2 | 3 | |
2 | FC Driebergen JO14-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | |
3 | Saestum JO14-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | |
4 | AMVJ JO14-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5 | Sporting Andijk JO14-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6 | AS'80 JO14-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7 | Assendelft JO14-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8 | BVC Bloemendaal JO14-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9 | Buitenboys sc. JO14-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
10 | DOSC JO14-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11 | DOVO JO14-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
12 | Hollandia T JO14-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
13 | Hoofddorp s.v. JO14-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
14 | HSV JO14-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
15 | Ilpendam JO14-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
16 | Kolping Boys JO14-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
17 | Koninklijke HFC JO14-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
18 | Laren 99 sv JO14-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
19 | Meer De sv. JO14-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
20 | Purmersteijn JO14-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
21 | RKAVIC JO14-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
22 | RODA '23 Rksv JO14-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
23 | Schagen United JO14-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
24 | SCPB'22 JO14-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
25 | SDZ JO14-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
26 | VIOS-W JO14-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
27 | Volendam (rkav) JO14-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
28 | VVC fc JO14-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
29 | VVJ JO14-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
30 | Wasmeer JO14-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
31 | WV-HEDW JO14-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
32 | CDW JO14-1JM | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | -1 | |
33 | Delta Sports '95 FC JO14-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | -1 | |
34 | UVV JO14-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 5 | -3 |
Spelers
Afgeschermd |
Afgeschermd |
Afgeschermd |
Afgeschermd |
Afgeschermd |
Xaviér Fraiquin |
Duko Hagelaar |
Noah Hoogstraten |
Luuk Huibers |
Mik van Impelen |
Gavin Koffrie |
Troy Mocking |
Julia Pannekoek |
Mecx van Schuppen |
Guus Toebast |
Joeri Vleggeert |
Staf
Boyd Fraiquin (Trainer/coach) |
Gerard Schouten (Teammanager) |