Onder 18 (voorjaar A-cat)
Datum | Thuis | Tijd | Uit | |||
---|---|---|---|---|---|---|
11 mei 2024 | AFC Quick 1890 JO18-1 | 15:30 | CDW JO18-1 | |||
18 mei 2024 | CDW JO18-1 | 12:15 | DVS'33 Ermelo JO18-1 | |||
25 mei 2024 | Hooglanderveen JO18-1 | 16:15 | CDW JO18-1 |
Onder 18 (2e fase A-cat)
Geen programma bekend
Onder 18 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase A-Cat)
Geen programma bekend
Onder 18 (voorjaar A-cat)
Datum | Thuis | Uitslag | Uit | |||
---|---|---|---|---|---|---|
20 april 2024 | SML JO18-1 | 3 - 1 | CDW JO18-1 | |||
13 april 2024 | CDW JO18-1 | 3 - 1 | Orion JO18-1 | |||
6 april 2024 | csv Apeldoorn JO18-1 | 4 - 3 | CDW JO18-1 | |||
23 maart 2024 | CDW JO18-1 | 4 - 0 | Robur et Velocitas JO18-1JM | |||
16 maart 2024 | Orion JO18-1 | 2 - 0 | CDW JO18-1 | |||
9 maart 2024 | CDW JO18-1 | 6 - 2 | SML JO18-1 | |||
2 maart 2024 | Robur et Velocitas JO18-1JM | 3 - 2 | CDW JO18-1 | |||
27 februari 2024 | CDW JO18-1 | 0 - 4 | AFC Quick 1890 JO18-1 | |||
10 februari 2024 | CDW JO18-1 | 1 - 2 | csv Apeldoorn JO18-1 | |||
3 februari 2024 | CDW JO18-1 | 2 - 1 | Hooglanderveen JO18-1 | |||
27 januari 2024 | DVS'33 Ermelo JO18-1 | 2 - 2 | CDW JO18-1 |
Onder 18 (2e fase A-cat)
Datum | Thuis | Uitslag | Uit | |||
---|---|---|---|---|---|---|
9 december 2023 | CDW JO18-1 | 0 - 2 | Focus '07 JO18-1 | |||
2 december 2023 | Delta Sports '95 FC JO18-1 | 0 - 1 | CDW JO18-1 | |||
25 november 2023 | CDW JO18-1 | 7 - 3 | Schalkwijk JO18-1 | |||
18 november 2023 | CDW JO18-1 | 3 - 2 | GVVV JO18-1 | |||
11 november 2023 | VVIJ JO18-2 | 2 - 5 | CDW JO18-1 | |||
4 november 2023 | CDW JO18-1 | 3 - 2 | sv Parkhout JO18-1 | |||
4 november 2023 | CDW JO18-1 | 3 - 2 | sv Parkhout JO18-1 | |||
28 oktober 2023 | DEV Doorn JO18-1 | 7 - 5 | CDW JO18-1 |
Onder 18 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase A-Cat)
Datum | Thuis | Uitslag | Uit | |||
---|---|---|---|---|---|---|
7 oktober 2023 | GVVV JO18-1 | 2 - 0 | CDW JO18-1 | |||
30 september 2023 | Delta Sports '95 FC JO18-1 | 1 - 1 | CDW JO18-1 | |||
23 september 2023 | CDW JO18-1 | 0 - 2 | Focus '07 JO18-1 | |||
16 september 2023 | DEV Doorn JO18-1 | 2 - 1 | CDW JO18-1 | |||
9 september 2023 | CDW JO18-1 | 1 - 1 | DVSU JO18-1 |
Onder 18 (voorjaar A-cat)
# | Team | G | W | GL | V | P | + | - | DS | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AFC Quick 1890 JO18-1 | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 | 50 | 19 | 31 | |
2 | csv Apeldoorn JO18-1 | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 | 33 | 19 | 14 | |
3 | SML JO18-1 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 25 | 26 | -1 | |
4 | Orion JO18-1 | 11 | 5 | 3 | 3 | 18 | 29 | 23 | 6 | |
5 | Hooglanderveen JO18-1 | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 34 | 32 | 2 | |
6 | CDW JO18-1 | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 24 | 24 | 0 | |
7 | DVS'33 Ermelo JO18-1 | 11 | 2 | 4 | 5 | 10 | 24 | 35 | -11 | |
8 | Robur et Velocitas JO18-1JM | 11 | 1 | 0 | 10 | 3 | 5 | 46 | -41 |
Onder 18 (2e fase A-cat)
# | Team | G | W | GL | V | P | + | - | DS | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Focus '07 JO18-1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 | 33 | 3 | 30 | |
2 | CDW JO18-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 24 | 18 | 6 | |
3 | Delta Sports '95 FC JO18-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 19 | 16 | 3 | |
4 | GVVV JO18-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 24 | 23 | 1 | |
5 | sv Parkhout JO18-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 16 | 20 | -4 | |
6 | DEV Doorn JO18-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 31 | 26 | 5 | |
7 | Schalkwijk JO18-1 | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | 13 | 30 | -17 | |
8 | VVIJ JO18-2 | 7 | 0 | 1 | 6 | 1 | 15 | 39 | -24 |
Onder 18 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase A-Cat)
# | Team | G | W | GL | V | P | + | - | DS | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Focus '07 JO18-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 15 | 27 | 3 | 24 | |
2 | GVVV JO18-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 10 | 6 | 4 | |
3 | Delta Sports '95 FC JO18-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 13 | 9 | 4 | |
4 | DEV Doorn JO18-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 9 | 15 | -6 | |
5 | CDW JO18-1 | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | 3 | 8 | -5 | |
6 | DVSU JO18-1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 4 | 25 | -21 |
Spelers
Afgeschermd |
Afgeschermd |
Joost van Amerongen |
Thijs van Amerongen |
Tim Ammerman |
Pim de Boer |
Thijs Boere |
Joris de Bruyn |
Merijn van der Heijden |
Youri Klomp |
Bram Koster |
Sem Kosterman |
Rens de Kruiff |
Jari Kuiper |
Lars Ottink |
Daniel Smits |
Jasper van Veenendaal |
Finn Wildenberg |
Staf
Afgeschermd (Teammanager) |
Adriaan van Barneveld (Trainer/coach) |
Leon Zuur (Teammanager) |